Nowa książka o. Andrzeja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Barana OFMCap pt. „Dzieło wynagradzania – dla odważnych w miłości” została wydana ostatnio przez nasze Zgromadzenie. Jest to propozycja dla wszystkich zainteresowanych duchowością honoracką.

Współczesny człowiek z jednej strony pragnie wyrazistości i radykalizmu, drogi ekstremalnie wymagającej, a z drugiej strony – bardzo boi się zaangażowania na całego, dlatego pozostawia sobie furtki, nie potrafi podjąć decyzji „na zawsze”… Może też się borykasz z podobnymi problemami… Rekolekcje dla odważnych w miłości są więc dla ciebie”.

Książka składa się z 12 rozdziałów, które mogą odpowiadać 12 etapom rekolekcji, które można odbyć przy jej pomocy. Autor proponuje konkretne sposoby ich przeprowadzenia. Kolejne części składają się z medytacji wprowadzającej w temat dnia oraz świadectwa i przesłania bł. Honorata, zaczerpniętego z jego Notatnika duchowego. Na końcu rozdziału znajdują się wersety biblijne, których medytacja pozwala pogłębić dany temat oraz miejsce na notatki.

Książkę można nabyć pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Go to top